Dom od Podstaw - Nowoczesny dom dla ciebie

Lustro dekoracyjne

by admin 0 Comments
Lustro dekoracyjne

Lustro w domu może pełnić również funkcje estetyczne. To doskonałe rozwiązanie do każdego wnętrza, stanowiące dopełnienie wystroju. Odpowiednio dobrane lustro doświetli wnętrze i optycznie je powiększy.

Lustra ozdobne

Prawidłowo dobrane lustro sprawi, że spełni ono także walory estetyczne, dopasowując się do wnętrza. Podczas zakupu warto pomyśleć o dobraniu lustra do stylu mieszkania. Kształt lustra powinien zostać dopasowany do jego przeznaczenia i stylu pomieszczenia. Współgranie z wnętrzem jest bardzo ważne, dlatego warto o tym pamiętać. Lustro poziome spełni swoją rolę nad łóżkiem czy toaletką. Pionowe modele natomiast są odpowiednie do powieszenia na drzwiach szafy. Nie zapominajmy także o doborze lustra do mebli w naszym domu. W jasnych wnętrzach postawmy na minimalistyczną ramę lustra, natomiast do białych mebli dopasujmy bogate zdobienia, posiadające na przykład elementy złota lub srebra.

Dekoracyjne lustro do sypialni

W sypialni można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i wybrać większe modele luster. Lustra w stylu okiennic sprawdzą się w rustykalnych wnętrzach, podkreślając ich romantyczność i elegancję. Lustro wolno stojące sprawdzi się wtedy, gdy pragniemy optycznie powiększyć pomieszczenie. Drewniane ramy podkreślą styl pokoju i jego harmonię. Lustro wiszące będzie stanowiło bardzo wyraźną dekorację w sypialni, dlatego nie przesadzajmy z innymi ozdobami. Okrągłe lustra rozświetlą wnętrze i dodadzą mu nowoczesności. W sypialni można sobie pozwolić na ozdobne lustra ze stylowymi ramami.

Meble z lustrem

Ciekawy efekt dadzą także meble z lustrami ozdobnymi. To praktycznie rozwiązanie pasujące do każdego przedpokoju lub sypialni. Mebel z wmontowanym lustrem pełni nie tylko funkcje dekoracyjne, ale pozwala także zaoszczędzić miejsce. To designerskie i eleganckie rozwiązanie, które sprawdzi się także w mniejszych mieszkaniach. Dodatkowym atutem jest optyczne powiększenie pomieszczenia i doświetlenie. Popularnością cieszą się właśnie takie rozwiązanie, które są nie tylko funkcjonalne, ale też atrakcyjnie się prezentują. Zazwyczaj lustro znajduje się na drzwiach szafki.

Lustra ozdobne są ciekawym elementem wystroju wnętrza. Coraz chętniej decydujemy się na efektowne lustra z wyrazistymi ramami, które podkreślają całe wnętrze.

Lustra ozdobne znajdziesz w ofercie bengraversky.com