Dom od Podstaw - Nowoczesny dom dla ciebie

Meble biurowe bejot

Meble biurowe bejot

Wyposażenie biur, pokojów konferencyjnych poczekalni czy recepcji w meble odpowiedniej jakości, ergonomiczne, funkcjonalne i odpowiadające designem upodobaniom klienta oraz znakowi czasów to nie lada wyzwanie dla architekta wnętrz.

Krzesła i fotele do biura

Nieodzownymi elementami każdej przestrzeni przeznaczonej do pracy przy komputerze są krzesła biurowe. Producent mebli bejot ma w swojej ofercie wiele modeli od bardzo prostych, ascetycznych krzeseł, poprzez designerskie o ciekawej, nietypowej linii (np. Sky line 102) po ekskluzywne skórzane fotele do biura. Niezależnie od wzoru, każde krzesło czy fotel obrotowy przeznaczony do pracy przy biurku zaprojektowany jest z uwzględnieniem zasad ergonomii i (poza najprostszymi Orte i Sky line oraz siedziskiem Selo) posiada regulację co najmniej wysokości siedziska, kąta nachylenia siedziska w pozycji do pracy (dla mech. L), kąta wychylenia oparcia, siły nacisku odchylenia oparcia oraz głębokości siedziska. Część foteli i krzeseł umożliwia tzw. dynamiczne siedzenie, a niektóre wyposażone w system VMS Orthopedic nawet siedzenie biodynamiczne, czyli uwzględniające biologiczne predyspozycje ciała ludzkiego do poruszania się we wszystkich trzech kierunkach przestrzeni.

Systemy konferencyjne

Meble biurowe bejot to oczywiście nie tylko krzesła i fotele biurowe, ale również krzesła i stoły przeznaczone do sal konferencyjnych czy wykładowych. Ponieważ krzesła konferencyjne nie muszą sprostać tak restrykcyjnym wymaganiom pod względem ergonomii jak krzesła i fotele biurkowe, projektanci mogli puścić wodze wyobraźni, co w połączeniu z funkcjonalnością, udowadnia, że meble biurowe bejot są technologicznie i wzorniczo przemyślane i godne uwagi. Seria Fendo na przykład, pozwala na wykorzystanie w razie potrzeby pojedynczych krzeseł, lub stworzenia przy ich udziale łączonych w segmenty kontraktowe zestawów do poczekalni czy sal wykładowych. Bejot oferuje również łatwy do montażu na krzesłach serii Fendo stolik umożliwiający prowadzenie notatek oraz bardzo funkcjonalny wózek służący do łatwego przewożenia nawet 30 sztuk krzeseł jednocześnie przez jedną osobę.

Hol i recepcja

Producent mebli bejot to również dostawca kanap i systemów meblowych stosowanych w recepcjach i poczekalniach. Poza typowymi ławkami idealnymi w wąskich pomieszczeniach takich jak korytarze czy niewielkie poczekalnie, bejot oferuje również bardziej komfortowe fotele i kanapy oraz pufy tapicerowane. Niektóre meble modułowe takie jak siedziska z oparciem serii Legvan czy malownicze pięciokątne pufy Penta, można łączyć w dowolne układy zależne od wymogów aranżacji czy zmieniających się potrzeb klienta.